Kandyduję do Rady Miasta Lublin razem z Komitetem Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski

04Paźdź18

_KTB0658A

Kandyduję do Rady Miasta wraz z KWW Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski.

Od ponad 10 lat jestem stałym i aktywnym gościem posiedzeń Rady Dzielnicy. Stworzyłem stronę internetową o dzielnicy Dziesiąta (www.Dziesiata.pl) oraz grupę na portalu Facebook. Chodzę na konsultacje społeczne i spotkania edukacyjne organizowane przez Urząd Miasta oraz stowarzyszenia takie jak Forum Kultury Przestrzeni. Samodzielnie rozwijam swoje zainteresowania w zakresie transportu oraz miasta jako takiego – przyjaznego mieszkańcom, wygodnego.

Z wykształcenia jestem bibliotekarzem i cały czas wykonuję ten zawód. Najpierw w Szkole Podstawowej nr 21, a później na Politechnice Lubelskiej.

Jestem całorocznym rowerzystą od wielu lat. Pomagałem Porozumieniu Rowerowemu w początkowych latach jego istnienia, a teraz stale obserwuję działania środowiska rowerowego. Od 2011 roku współtworzę lubelski klub bike polo. W 2015 roku napisałem projekt budowy wielofunkcyjnego boiska, dzięki wsparciu wielu grup sportowych, obiekt został zbudowany i służy mieszkańcom lublina. Bike Polo Lublin z powodzeniem organizuje dzięki temu międzynarodowe turnieje oraz Mistrzostwa Polski.

W 2016 roku zaangażowałem się w ochronę lubelskich lokatorów, którzy zostali spisani na straty przez władze miejskie. Wspólnie z Lubelską Akcją Lokatorską udaremniliśmy przynajmniej kilka nielegalnych eksmisji, de facto, na bruk.

Jako Radny Miejski chciałbym słuchać głosu mieszkańców – na Radzie Dzielnicy, z grup nieformalnych takich jak Lubelska Akcja Lokatorska czy Porozumienie Rowerowe oraz NGO chociażby Forum Kultury Przestrzeni.
Chciałbym by wszyscy mieszkańcy mieli poczucie, że w tym mieście jest ktoś kto ich wysłucha i spróbuje rozwiązać nasze problemy.

Moimi priorytetami w Radzie Miasta będą:
-walka ze smogiem;
-instytucja kultury w każdej dzielnicy;
-bezpieczne przejścia dla pieszych;
-bezpieczny dojazd rowerem do centrum;
-sprawna komunikacja miejska.

www.LubelskiRuchMiejski.Wordpress.com

Jeśli popierasz mnie lub komitet, możesz też przypiąć sobie grafikę w ramach poparcia.

W ordynacji wyborczej do samorządów najważniejsze jest ile głosów zdobędzie cały komitet = głosuj na mnie – wesprzesz komitet, głosuj na komitet – wesprzesz mnie.

Reklamy


No Responses Yet to “Kandyduję do Rady Miasta Lublin razem z Komitetem Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: