Wg lubelskiej Policji każda osoba to potencjalnie sprawca wypadku po alkoholu?

13Czer17

„Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż dopuszczenie ruchu […] w tym rejonie, zachęciło by ewentualnych klientów lokali gastronomicznych, którzy nierzadko znajdując się pod wpływem alkoholu, do korzystania z tego środka transportu, a co za tym idzie byłoby okolicznością sprzyjającą powstawaniu zdarzeń drogowych […]” – czytamy w opinii policji.

– Idąc tym tropem powinniśmy zakazać sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych, albo zlikwidować parking na placu Zamkowym, bo klienci ogródków będą wsiadali do samochodów po pijanemu – mówi poirytowany jeden z urzędników ratusza.

Czekam na likwidację wszystkich parkingów przy lokalach serwujących alkohol. De facto nawet dozwolony postój w czasie 1 minuty może wystarczyć by kupić alkohol w sklepie – zatem, idąc za ciosem albo likwidujemy wszystkie ulice przy sklepach z alkoholem, albo wszystkie sklepy z alkoholem przy ulicach.
Brawo lubelska Policja!

Policjanci wydający opinię potrzebują zobaczyć, że ruch pieszy i rowerowy mogą współistnieć, to jest rzeczywistość tysięcy miast na świecie. Policjanci prawdopodobnie najzwyczajniej są leniwi i zbywają ewentualną odpowiedzialność. To przykre.

Na pocieszenie:

Prezydent podtrzymuje swoje deklaracje o dopuszczeniu ruchu rowerowego na Starym Mieście i placu Litewskim – zapewnia Krzyżanowska.

Źródło: http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,21917406,ratusz-chce-rowerzystow-na-starym-miescie-policja-wypija-i.html

Reklamy


No Responses Yet to “Wg lubelskiej Policji każda osoba to potencjalnie sprawca wypadku po alkoholu?”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: