Lublin-Warszawa. Pociągiem pojedziemy dłużej, ale będzie taniej [podczas remontu]

30Maj17

O 9 zł tanieje bilet z Lublina do Warszawy.

Aby zatrzymać pasażerów, kolej obniżyła ceny. O 9 zł staniał bilet z Lublina do Warszawy (miejsce w 2. klasie), który dotychczas kosztował 39,90 zł.

Bilet z Terespola do stolicy jest tańszy o 11 zł, z Białej Podlaskiej o 10 zł, z Łukowa i Siedlec o 8 zł, a z Mińska Mazowieckiego o 8 zł. Oznacza to, że przejazd z Terespola pociągiem PKP Intercity kosztuje 34,90 zł, z Białej 29,90 zł, z Łukowa 22 zł, z Siedlec 18 zł, z Mińska 12 zł.

Nowością w kolejowym cenniku są bilety z miast, które dzięki objazdowi zyskują bezpośrednie połączenia z Warszawą. Z Lubartowa do stolicy PKP Intercity będzie jeździć za 29 zł, z Parczewa za 26 zł, natomiast 24 zł kosztować ma przejazd do Warszawy ze stacji Radzyń Podlaski znajdującej się w miejscowości Bedlno Radzyńskie.

– Dla mieszkańców Puław i Dęblina zostanie wprowadzona komunikacja zastępcza. Autobusy dowiozą pasażerów do Łukowa, gdzie podróżni przesiądą się do pociągów w kierunku Warszawy – informuje PKP Intercity. – Podróżni z Nałęczowa skorzystają natomiast z autobusów kursujących do Lublina, gdzie czekać będą na nich składy jadące do stolicy.

Przypomnijmy, że z Lublina od 11 czerwca nie będą jechały do Krakowa, Katowic i Wrocławia. Pociągi w tych kierunkach zaczną bieg w Dęblinie, dokąd pasażerów dowiozą zastępcze autobusy zatrzymujące się również w Nałęczowie i Puławach.

Cieszę się z inwestycji w kolej – która mniej obciąża środowisko kosztami transportu.

Reklamy


No Responses Yet to “Lublin-Warszawa. Pociągiem pojedziemy dłużej, ale będzie taniej [podczas remontu]”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: