Finansista z Libanu odpowiada szefowi Amrit Kebab: „Momentami wygląda, że Polska jest nazistowska”

18Wrz15

Czy Polacy nie zdają sobie sprawy, że stają po stronie Putina? Przecież to on wspiera Assada. Jesteśmy hipokrytami w tej kwestii. Jak przyjdzie co do czego, to jesteśmy przeciwko Putinowi. A junty wojskowe, które on wspiera, nie robią nam problemu.

To ISIS ogłosiło, że przemyca wśród uchodźców swoich ludzi. Myśli pan, że gdyby chcieli to zrobić, ogłosiliby to na cały świat? Oni chcą siać fobie, chcą, by Europa nie przyjmowała uchodźców, bo to są ich żołnierze, ich ludzie, przyszły pokarm dla ich ideologii. Ci ludzie uciekają od Państwa Islamskiego. My mamy wybór: albo zostawiamy ich na pastwę losu, czyli na zagrożenie ze strony ISIS i Assada, albo próbujemy im pomóc.

Kiedy mówimy komuś, że jest inny, on zaczyna myśleć o sobie, że taki jest. Zaczyna być potencjalnym mięsem armatnim dla ISIS. W ten sposób tworzą się ściany, które rozdzielają świat na muzułmański i niemuzułmański. Ludzie, którzy w Polsce takie ściany próbują budować, służą temu, co jest celem Państwa Islamskiego.

Źródło: http://natemat.pl/154779,finansista-z-libanu-odpowiada-szefowi-amrit-kebab-momentami-wyglada-ze-polska-jest-nazistowska

Reklamy


No Responses Yet to “Finansista z Libanu odpowiada szefowi Amrit Kebab: „Momentami wygląda, że Polska jest nazistowska””

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: