I Dzień Sportu w Dzielnicy „Dziesiąta” – Dniem Dziecka

25Maj12

ZAPROSZENIE

Bardzo uprzejmie informujemy, że dnia: 2012-05-27 (niedziela) w godz. 12.00-21.00, planowany jest FESTYN Sportowy (z elementami: rekreacji, rozrywki i edukacji). Festyn: „Pierwszy Dzień Sportu w Dzielnicy `Dziesiąta` – Dniem Dziecka” – będzie miał miejsce przy ul. Dunikowskiego 7 w Lublinie, na obszarze pasma zieleni od ul. Dunikowskiego 9, (po jednej stronie ulicy), do ul. Dunikowskiego 20 (po drugiej stronie ulicy). Informacje oraz szczegółowy plan w/w festynu zamieszczone będą na stronie: http://www.dziensportu.com.pl. Planowane przygotowania na terenie festynu będą przebiegać od dnia: 2012-05-26 (sobota).

Informujemy także, że w/w festyn nie będzie imprezą masową w myśl Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, jednak podczas trwania imprezy na terenie festynu będzie obowiązywał bezwzględny zakaz wnoszenia, kupna oraz spożycia jakiegokolwiek alkoholu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Organizatorzy:

1) FIGHT CLUB, Norbert Rozenbajgier, ul. Dunikowskiego 7,
2) Adam Podkowa, członek Zarządu Rady Dzielnicy „Dziesiąta”, przewodniczący komisji ds. „Sportu i Rekreacji” w Radzie Dzielnicy „Dziesiąta”,
3) Członkowie w/w komisji przedmiotowej w Radzie Dzielnicy „Dziesiąta”

Program imprezy: link.

Więcej informacji: www.DzienSportu.com.pl

Reklamy


One Response to “I Dzień Sportu w Dzielnicy „Dziesiąta” – Dniem Dziecka”

  1. 1 Adam

    W imieniu swoim jak i organizatorów tego niezwykłego przedsięwzięcia, Pana Norberta Rozenbajgiera, Fight Club, ul. Dunikowskiego 7, członków przedmiotowej Komisji ds. Sportu i Rekreacji działającej w Radzie Dzielnicy „Dziesiąta” – bardzo serdecznie zapraszam do udziału w Naszym niedzielnym festynie”Pierwszy Dzień Sportu w Dzielnicy `Dziesiąta` – Dniem Dziecka”. Spełniłem swoje wyborcze obietnice s……przed roku. Jako współorganizator festynu, samorządowiec odpowiedzialny w Radzie Dzielnicy „Dziesiąta” za sport i rekreację, członek Zarządu Rady, głęboko wierzę, że ten festyn jest i będzie śmiałym, bardzo poważnym krokiem naprzód, „następną cegiełką”, w innowacyjnym, kreatywnym budowaniu dojrzałego, odpowiedzialnego społeczeństwa obywatelskiego, krzewieniu postaw wychowania fizycznego, sportu i rekreacji w Dzielnicy „Dziesiąta” a także pozytywnym kreowaniem i budowaniem aktywnego wizerunku Naszej wspólnej Dzielnicy, która to jest Naszym Dobrem wspólnym, należącym do Nas wszystkich. BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: