Dresiarz – terrorysta nasz powszedni

29List10

Wsiada dresiarz do autobusu z k***ą na ustach, z kolegami i butelką po kolorowym napoju wypełnioną przeźroczystym płynem. I co?

Popatrzyłem się na człowieka, bo hałas i wulgaryzmy mi przeszkadzają. I od razu kolejne wyzwiska lecą, tym razem konkretnie pod moim kierunkiem… odwróciłem się potulnie w przód…

Ach gdyby tak wstać „Proszę państwa, nie możemy sobie pozwolić, by kilka pijanych osób nas terroryzowało. Panie kierowco, proszę się zatrzymać, panowie niech wysiądą jeśli kultury zachować nie umieją”, pięknie brzmi, prawda?

Dla mnie to ewidentny dowód na to, iż społeczeństwo nasze zaniedbało powszechne wychowanie. Czy to zazdrość dresiarzy, że nie żyją normalnie, czy może nie chcą tak żyć, ale dlaczego ograniczają tak brutalnie wolność innych… Brak szacunku do innych. Z tego co póki co wnioskuję to braki w kolejnych szkołach. Przeładowane klasy, w których nauczyciel niee może zająć się uczniem. Zajęcia sportowe, w ograniczonym wymiarze, gdzie nauczyciele nie angażują wszystkich uczniów.

Chciałbym by z moich podatków opłacano ludzi zaangażowanych i z pasją, którzy zajmą się młodzieżą. Oprócz tego, że człowiek to najlepsza inwestycja, to zajmując się młodzieżą efekty są o wiele większe.

PS Skatowali 25-latka bo… zwrócił im uwagę
Łęczna: Przepuścił ich na pasach, w zamian go pobili
Ul. Bernardyńska: Skatowali 39-latka rurką

Reklamy


No Responses Yet to “Dresiarz – terrorysta nasz powszedni”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: